Filtry
Close

DERFORM

DERFORM
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

KLEJ W SZTYFCIE Z FIGURKA 15G KIDEA KSFKAD DERFORM

Klej w sztyfcie z figurką Tradycyjny, szkolny klej w sztyfcie w nowej odsłonie. Urocze zwierzątka na zatyczkach – panda, miś i leniwiec. Klej wysokiej jakości – szybko schnie i mocno trzyma klejone powierzchnie.
3,81 zł

TABLET DERFORM DO RYSOWANIA B NIEBIESKI KIDEA TRBKA

Lekki i wytrzymały tablet LCD/znikopis służący do rysowania lub nauki pisania. Można go używać zarówno w domu jak i w podróży, tworzyć, pisać i rysować a następnie jednym przyciskiem usunąć zapis i rozpocząć zabawę od nowa. Bardzo czuła matryca umożliwia dziecku pisanie dołączonym do zestawu rysikiem dokładnie tak, jak ołówkiem. Grubość linii może być dostosowana w zależności od siły nacisku. Tablet posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym usunięciem rysunku. Znikopis do złudzenia przypomina tablet, dzięki czemu może być pomocny przy próbie odzwyczajenia najmłodszych użytkowników od urządzeń elektronicznych. Tablet o matrycy 8’’ niebieski.
36,36 zł

TABLET DERFORM DO RYSOWANIA C RÓŻOWY KIDEA TRCKA

Lekki i wytrzymały tablet LCD/znikopis służący do rysowania lub nauki pisania. Można go używać zarówno w domu jak i w podróży, tworzyć, pisać i rysować a następnie jednym przyciskiem usunąć zapis i rozpocząć zabawę od nowa. Bardzo czuła matryca umożliwia dziecku pisanie dołączonym do zestawu rysikiem dokładnie tak, jak ołówkiem. Grubość linii może być dostosowana w zależności od siły nacisku. Tablet posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym usunięciem rysunku. Znikopis do złudzenia przypomina tablet, dzięki czemu może być pomocny przy próbie odzwyczajenia najmłodszych użytkowników od urządzeń elektronicznych. Tablet o matrycy 8’’różowy.
36,36 zł

TABLET DERFORM DO RYSOWANIA A CZARNY KIDEA TRAKA

Lekki i wytrzymały tablet LCD/znikopis służący do rysowania lub nauki pisania. Można go używać zarówno w domu jak i w podróży, tworzyć, pisać i rysować a następnie jednym przyciskiem usunąć zapis i rozpocząć zabawę od nowa. Bardzo czuła matryca umożliwia dziecku pisanie dołączonym do zestawu rysikiem dokładnie tak, jak ołówkiem. Grubość linii może być dostosowana w zależności od siły nacisku. Tablet posiada blokadę zabezpieczającą przed przypadkowym usunięciem rysunku. Znikopis do złudzenia przypomina tablet, dzięki czemu może być pomocny przy próbie odzwyczajenia najmłodszych użytkowników od urządzeń elektronicznych. Tablet o matrycy 8’’ czarny.
36,36 zł

DŁUGOPIS AUTOMATYCZNY ŻELOWY Z FIGURKĄ C KIDEA

DŁUGOPIS AUTOMATYCZNY ŻELOWY Z FIGURKĄ C KIDEA Długopis z przesłodką figurką. Długopis automatyczny z figurką, dzięki swojemu atrakcyjnemu wglądowi przyciąga uwagę każdego. Figurki posiadają zabawne ogonki, które pełnią funkcję przycisku do włączania i wyłączania długopisu. Cztery odmienne wzory o różnej kolorystyce (2 wzory kotka i 2 psa) pokochają wszyscy miłośnicy zwierząt domowych. Rodzaj figurki wydawany jest automatycznie Kolor wkładu: niebieski Jednostka sprzedaży: 1 szt
6,06 zł

DŁUGOPIS ŻELOWY 36 KOLORÓW KIDEA DZ36KA

DŁUGOPIS ŻELOWY 36 KOLORÓW KIDEA DZ36KA Długopisy żelowe od KIDEA fluorescencyjne brokatowe metaliczne zapachowe KIDEA 36 kolorów Długopisy, które powinny się znaleźć w plecaku każdego ucznia. Sprawdzają się w wielogodzinnej zabawie, jak i nauce. Wysokiej jakości długopisy przeznaczone są do kolorowania, rysowania i pisania na papierze Intensywne kolory Każdy długopis jest zapachowy W zestawie znajduje się 12 fluorescencyjnych, 12 brokatowych, 12 metalicznych kolorów
47,75 zł