Filtry
Close

GAZOWANA

GAZOWANA
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

WODA KUDOWIANKA ŻRÓDLANA 0.5L GAZOWANA

Kudowianka to woda niskozmineralizowana, źródlana. Jej walory możesz docenić, nie tylko pijąc ją wprost z butelki, ale również używając jej do gotowania, przygotowywania napojów, a nawet do celów kosmetycznych.
1,23 zł 1,00 zł netto

WODA KUDOWIANKA ŻRÓDLANA 1.5L GAZOWANA

Kudowianka to woda niskozmineralizowana, źródlana. Jej walory możesz docenić, nie tylko pijąc ją wprost z butelki, ale również używając jej do gotowania, przygotowywania napojów, a nawet do celów kosmetycznych.
1,49 zł 1,21 zł netto

WODA NAŁĘCZOWIANKA MINERALNA 0,5L GAZOWANA

Naturalna woda mineralna średniozmineralizowana Wydobywana z ujęcia Nałeczowianka w Nałęczowie
2,46 zł 2,00 zł netto

WODA NAŁĘCZOWIANKA MINERALNA 1,5L GAZOWANA

Woda Nalęczowiana - ugaś swoje pragnienie! Kompozycja 7 minerałów Nałęczowianka ma łagodny smak, wynikający z zawartej w niej kompozycji 7 minerałów. Dzięki temu idealnie zaspokaja pragnienie. Średnia mineralizacja Nałęczowianki (650 mg/l) oraz niska zawartość sodu sprawia, że może być pita codziennie (nawet przez osoby z nadciśnieniem).
2,48 zł 2,02 zł netto

WODA ŻYWIEC ZDRÓJ 1,5L GAZOWANA

Żywiec Zdrój MOCNY GAZ oferuje wszystko to, czego poszukujący naturalnego mocnego orzeźwienia potrzebują najbardziej-krystaliczną wodę źródlaną , duże intensywne bąbelki i niepowtarzalny smak. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą pić zdrowo, a jednocześnie poszukują intensywnych doznań smakowych oraz uderzającego orzeźwienia, szczególnie w upalne dni.
3,59 zł 2,92 zł netto

WODA NESTLE AQUAREL ŻRÓDLANA 0.5L GAZOWANA

Nestlé Aquarel to naturalna woda źródlana, doskonale czysta i zdrowa, może być przeznaczona do picia dla całej rodziny. Woda źródlana Nestlé Aquarel, z portfolio Nestlé Waters, produkowana jest w Polsce i wydobywana z krystalicznie czystego, w pełni chronionego przez naturę źródła „Dąb” o głębokości 100 m. W produkcji wody Nestlé Aquarel wykorzystywana jest wiedza i wieloletnie doświadczenie Nestlé w zakresie żywienia. Woda Nestlé Aquarel spełnia surowe normy jakości i bezpieczeństwa wymagane przez Nestlé oraz polskie prawo. Dodatkowo, jej wysoka jakość została potwierdzona przez niezależny autorytet w zakresie żywienia dzieci i niemowląt – Instytut Matki i Dziecka. Nestlé Aquarel jest wodą źródlaną, pierwotnie czystą, zaliczaną do wód o średniej mineralizacji tzn. takich, które w 1 litrze zawierają od 500 do 1500 mg rozpuszczonych składników mineralnych. Poziom wybranych składników mineralnych: wapń – 112,2 mg/l, magnez – 24,3 mg/l, sód – 12,8 mg/l.
1,67 zł 1,36 zł netto

WODA BUSKOWIANKA ZDRÓJ MINERALNA 0.5L LEKKO GAZOWANA

Buskowianka-Zdrój to naturalna woda mineralna wydobywana z geologicznie czystych warstw w ścisłej strefie uzdrowiskowej Buska-Zdroju, położonej w sąsiedztwie Szanieckiego Parku Krajobrazowego. Nasza woda charakteryzuje się wyjątkową jakością, unikalnym składem i doskonałym smakiem. Poznaj Buskowiankę i ciesz się jej doskonałym smakiem a zawarte w niej minerały zadbają o twoje zdrowie.
1,50 zł 1,22 zł netto

WODA STAROPOLANKA MINERALNA 1.5L. GAZOWANA

STAROPOLANKA 800, 1,5L gazowana Pojemność 1,5l Ilość w zgrzewce 6 Zawsze, gdy szukasz orzeźwienia i chcesz zadbać o swój organizm, zapewniając mu odpowiedni poziom nawodnienia i składników mineralnych, sięgaj po naturalną wodę mineralną Staropolanka. Pamiętaj, że Twój organizm składa się w 80% z wody, a zalecana dzienna dawka spożycia wody wynosi 2 l! Staropolanka to woda dla wszystkich i można ją pić bez żadnych ograniczeń, dbając jednocześnie o zdrowie. Zawiera niepowtarzalną kompozycję minerałów, która wspomaga pracę ciała i umysłu. Jest naturalna i pierwotnie czysta mikrobiologicznie, ponieważ pochodzi prosto z serca Gór Stołowych. Pijąc Staropolankę codziennie, idealnie nawadniasz swój organizm, dostarczając mu zrównoważonych ilości naturalnych składników mineralnych. Sięgaj po Staropolankę każdego dnia – dla orzeźwienia i dla zdrowia! Staropolanka to z natury wyjątkowa naturalna woda mineralna. Poziom mineralizacji: 756 mg/l Producent: Uzdrowisko Kłodzkie
2,09 zł 1,70 zł netto

WODA STAROPOLANKA MINERALNA 0.5L. GAZOWANA

STAROPOLANKA 800, 0,5L gazowana Pojemność 0,5l Ilość w zgrzewce 12 Ilość zgrzewek / palecie 108 Ilość warstw / palecie 6 Zawsze, gdy szukasz orzeźwienia i chcesz zadbać o swój organizm, zapewniając mu odpowiedni poziom nawodnienia i składników mineralnych, sięgaj po naturalną wodę mineralną Staropolanka. Pamiętaj, że Twój organizm składa się w 80% z wody, a zalecana dzienna dawka spożycia wody wynosi 2 l! Staropolanka to woda dla wszystkich i można ją pić bez żadnych ograniczeń, dbając jednocześnie o zdrowie. Zawiera niepowtarzalną kompozycję minerałów, która wspomaga pracę ciała i umysłu. Jest naturalna i pierwotnie czysta mikrobiologicznie, ponieważ pochodzi prosto z serca Gór Stołowych. Pijąc Staropolankę codziennie, idealnie nawadniasz swój organizm, dostarczając mu zrównoważonych ilości naturalnych składników mineralnych. Sięgaj po Staropolankę każdego dnia – dla orzeźwienia i dla zdrowia! Staropolanka to z natury wyjątkowa naturalna woda mineralna. Poziom mineralizacji: 756 mg/l Producent: Uzdrowisko Kłodzkie
1,69 zł 1,38 zł netto