Filtry
Close

HENKEL

HENKEL
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

KLEJ PRITT W PŁYNIE HL12150 40ML. 1442320

Wszystko, czego potrzebujesz! Pritt Pen (40 g) to uniwersalny klej, który jest przezroczysty przy nakładaniu i po wyschnięciu. Klej zmywa się w temperaturze 20°C, a dzięki opakowaniu, które ma formę długopisu, można nakładać go na duże i małe powierzchnie. Obszar zastosowania Papier Tektura Ubrania Filc Zdjęcia Styropian Korek Szkło Drewno Skóra Metal Tworzywa sztuczne Materiały piankowe
10,90 zł

MASA MOCUJĄCA SAMOPRZYLEPNA FIXIT 35G 1444970

Masa mocująca Pritt to uniwersalne i łatwo zdejmowane kwadraty samoprzylepne wielokrotnego użytku. Są idealną alternatywą dla pinezek lub taśmy, ponieważ są zdejmowalne i gwarantują łatwe usunięcie plakatów, papieru, kart okolicznościowych i innych lekkich przedmiotów, mocowanych do ścian, drzwi i okien. To sprawia, że są wprost idealne dla tworzenia prac manualnych i plastycznych.Obszar zastosowania Papier, Tektura, Zdjęcia Masa mocująca Pritt to idealne rozwiązanie przy: szkle, metalu i innych gładkich oraz nieporowatych powierzchniach, do których chcemy przyczepić lekkie przedmioty takie jak plakat, kartka czy tektura. Ponieważ siła wiążąca produktu zwiększa się z upływem czasu, należy zachować szczególną ostrożność przy jej usuwaniu. Masa mocująca Pritt nie zawiera rozpuszczalników i tym samym jest bezpieczna dla twojego dziecka.
18,18 zł

KLEJ W TAŚMIE 8.4mm

Sprytne rozwiązanie do sporadycznego użytku, zawierające taśmę o długości 8,5 metra. Wspornik pozwala natomiast szybko usunąć grudki w przypadku ich powstania. Klej ten dostępny jest w wersji permanentnej i niepermanentnej.
22,32 zł

KLEJ W TAŚMIE 8.4mm

Sprytne rozwiązanie do sporadycznego użytku, zawierające taśmę o długości 8,5 metra. Wspornik pozwala natomiast szybko usunąć grudki w przypadku ich powstania. Klej ten dostępny jest w wersji permanentnej.
22,77 zł