Filtry
Close

HENKEL

HENKEL
Zobacz jako
Sortuj po
Wyświetl na stronie

MASA MOCUJĄCA SAMOPRZYLEPNA FIXIT 35G 1444970

Masa mocująca Pritt to uniwersalne i łatwo zdejmowane kwadraty samoprzylepne wielokrotnego użytku. Są idealną alternatywą dla pinezek lub taśmy, ponieważ są zdejmowalne i gwarantują łatwe usunięcie plakatów, papieru, kart okolicznościowych i innych lekkich przedmiotów, mocowanych do ścian, drzwi i okien. To sprawia, że są wprost idealne dla tworzenia prac manualnych i plastycznych.Obszar zastosowania Papier, Tektura, Zdjęcia Masa mocująca Pritt to idealne rozwiązanie przy: szkle, metalu i innych gładkich oraz nieporowatych powierzchniach, do których chcemy przyczepić lekkie przedmioty takie jak plakat, kartka czy tektura. Ponieważ siła wiążąca produktu zwiększa się z upływem czasu, należy zachować szczególną ostrożność przy jej usuwaniu. Masa mocująca Pritt nie zawiera rozpuszczalników i tym samym jest bezpieczna dla twojego dziecka.
16,64 zł

KLEJ W TAŚMIE 8.4mm

Sprytne rozwiązanie do sporadycznego użytku, zawierające taśmę o długości 8,5 metra. Wspornik pozwala natomiast szybko usunąć grudki w przypadku ich powstania. Klej ten dostępny jest w wersji permanentnej i niepermanentnej.
20,30 zł

KLEJ W TAŚMIE 8.4mm

Sprytne rozwiązanie do sporadycznego użytku, zawierające taśmę o długości 8,5 metra. Wspornik pozwala natomiast szybko usunąć grudki w przypadku ich powstania. Klej ten dostępny jest w wersji permanentnej.
20,70 zł